Week-end тури

Week-end тури

Week-end тури
Week-end тури

Про тури

Якщо заслужена відпустка ще не скоро, це не означає, що є привід для відмови від ідеї організувати відпочинок. Тури на вихідні дні – прекрасний вибір, як для сімейного відпочинку, так і для дружньої компанії! Такий відпочинок приємний тим, що за короткий час Ви отримуєте максимальну кількість вражень і при цьому витрачаєте мінімум коштів.

Куди поїхати за кордон

Week-end тури можуть бути пізнавальними, з відвідуванням історичних пам’яток краю і архітектурних ансамблів, або пам’яток природи та національних парків. Так, наприклад, Ви можете злітати в Стамбул і за 2-3 дні не тільки подивитися величезну кількість пам’яток, а й зробити шопінг на відомому Гранд Базарі. Якщо це довготривалі вихідні та у Вас в запасі є 3-4 дня, то радимо відвідати Прагу, де у Вас будуть не тільки екскурсії по головним визначним пам’яткам, а й цілий вільний день для відвідування магазинів, легендарних пивоварень.

Відпочинок в межах країни

Просто змінити обстановку можна відправившись в захоплюючу подорож по Західній Україні, де Ви чудово відпочинете душею та тілом, при цьому подихаєте свіжим гірським повітрям і поринете в чисті води гірських річок.

У Львові  Ви матимете нагоду спробувати місцеві солодощі з ароматною кавою, завітати у кнайпи, де Ви будете приємно вражені якістю і смаком. Провести два незабутніх вихідних дня можна в Одесі, де в будь-який час року відпочивати одне задоволення.

Швидкий Підбір Туру

Реалізуємо будь-яку туристичну мрію з урахуванням індивідуальних побажань кожного клієнта.

Організуємо для Вас незабутню подорож ⎼ швидко, якісно і професійно. Надзвичайно цікаві тури на Ваш смак і Ваш бюджет.

Надіслати Запит
Головна