Сезонність відпочинку

Сезонність відпочинку

Сезонність відпочинку

Майже кожен раз, коли ми починаємо думати про планову відпустку і майбутній відпочинок, то обов’язково виникає питання «куди б полетіти або поїхати на відпочинок?».

Пляжний сезон

Осінь і весна – в Єгипті сонце круглий рік, але найкомфортніше восени і навесні, коли денний показник температури повітря + 25 / + 31 ° C, нічна середня температура + 22 ° C, а температура води – + 23 / + 26 ° C.

Осінь, зима, весна – Мальдіви, Домінікана, Індія, Йорданія, ОАЕ, Таїланд, Шрі-Ланка. Денна температура в цю пору року коливається від + 28 / + 35 ° C, нічна середня температура + 22 ° C, а температура води – + 27 / + 30 ° C.

Влітку найкомфортніше відпочивати на пляжах Європи і Туреччини. Денна температура коливається від + 25 / + 30 ° C, вночі середня температура + 18 ° C, а температура води – + 20 / + 26 ° C.

Екскурсійний сезон

Любителям активного  відпочинку з освітньою метою радимо відвідати Європу навесні (квітень – травень) і восени (вересень – жовтень). З цього списку випадає Іспанія і Греція. У цих країнах, милуватися красотами і дізнаватися нове можна і взимку.

Сезон шоп-турів

Найбільш вдалий період поїздки в Європу за покупками – кінець літа (сезонний розпродаж) і після різдвяних свят. Листопад – квітень, відмінна можливість відпочити і відновити гардероб в Туреччині, а в травні – вересні з задоволенням відвідайте ОАЕ.

Гірськолижний сезон

Основний період такого відпочинку випадає, на зимові місяці. Популярні напрямки: Австрія, Андорра, Болгарія, Італія, Словаччина, Туреччина, Україна (Карпати), Фінляндія, Франція, Швейцарія. Але існують і курорти, що діють круглий рік: в Австрії (Капрун і Зельден), в Швейцарії (Церматт).

Швидкий Підбір Туру

Реалізуємо будь-яку туристичну мрію з урахуванням індивідуальних побажань кожного клієнта.

Організуємо для Вас незабутню подорож ⎼ швидко, якісно і професійно. Надзвичайно цікаві тури на Ваш смак і Ваш бюджет.

Надіслати Запит
Головна