Продаж турів

Різноманіття напрямків

Подумайте, де б Ви хотіли провести свою відпустку, виберіть найпривабливіший тур, а ми із задоволенням допоможемо Вам організувати неймовірну поїздку!

Авіаквитки

Бронювання онлайн

Популярність чартерів зростає з кожним роком. Це вигідно тим, хоче купити авіаквитки дешевше та турагентствам, які можуть доставити своїх клієнтів в будь-яку країну, куди немає регулярних рейсів.

Візова підтримка

Оформлення документів

Наш колектив має великий досвід роботи в візово-паспортній сфері, співробітники нашої компанії дадуть відповідь на будь-які Ваші питання щодо отримання візи в будь-яку азіатську країну.

Страхування

Ваша безпека

Для багатьох з нас страхування виїжджаючих за кордон обмежується оформленням медичного полісу, однак захистити себе на час поїздки можна не тільки від проблем зі здоров’ям.

Робота за кордоном

Свіжі вакансії

Роботі за кордоном для чоловіків, жінок і сімейних пар: великий вибір нових вакансій за кордоном для українців.

Навчання за кордоном

Якісні знання

Наше агентство з задоволенням надасть Вам вичерпну інформацію про країни і ВНЗ, офіційно визнаних лідерами в різних напрямках підготовки фахівців того рівня, якого ви бажаєте досягти.

Індивідуальний трансфер

Комфортне переміщення

Індивідуальний трансфер – це комфортний спосіб дістатися з аеропорту до готелю або в аеропорт, тому що, Вас зустрічають в аеропорту на виході із зони прибуття і тд.

MICE

Організація конференцій

Потрібно відправити співробітника у відрядження або організувати візит партнерів? Зверніться до нас, а ми візьмемо на себе вирішення всіх організаційних питань.

Швидкий Підбір Туру

Реалізуємо будь-яку туристичну мрію з урахуванням індивідуальних побажань кожного клієнта.

Організуємо для Вас незабутню подорож ⎼ швидко, якісно і професійно. Надзвичайно цікаві тури на Ваш смак і Ваш бюджет.

Надіслати Запит
Головна