Про агентство

Вітаємо Вас!

На ринку з 2020 року

Наше туристичне агенство Rendez-vous travel засновано у 2020 році, щоб заповнювати ваші серця найприємнішими моментами. Адже ми знаємо про подорожі абсолютно все, а наші експерти організують для вас відпочинок про який ви мрієте. Подорожуйте та будьте щасливішими разом із Rendez-vous travel.

м.Чернівці, проспект

Незалежності, 94

Контакти

Переваги Агентства

Чому Вибирають Rendez-Vous?

1

Чесні ціни

Ми надаємо клієнтам великий вибір, будь то скромний політ економ-класу або ж розкішний бізнес-клас, а також ми даємо проміжний варіант.

2

Повний спектр послуг

Важливою також є допомога в оформленні документів на в’їзд в інші країни, оскільки самостійно отримати візу буває досить складно.

3

Гарантія якості

Ми ретельно підходимо до формування «продуктового» портфеля, який включає пропозиції для різних цільових аудиторій – від бізнес-класу до економ-класу.

4

Надійні партнери

За кілька років досвіду в туризмі, фахівці турагентства отримали значну кількість зарубіжних партнерів – це і готельні бази, і трансфер, і оренда автомобілів, і авіа перельоти.

Відгуки Клієнтів

Що Про Нас Говорять

Відпочивали з чоловіком в Туреччині. Готель за свої гроші просто чудовий. Ми самі з Чернівців і порадувало, що ні з оплатою, ні з документами – ніяких проблем не виникло. Окремо хочу виділити Іванну, яка допомагала нам з вибором туру.
Спасибі за відпочинок в Єгипті! З вашим агентством подорожуємо вдруге. Особливо хотілося б відзначити роботу нашого менеджера Іванну. Нам підібрали чудовий готель в Шарм Ель Шейху, надали всю необхідну інформацію.
Спасибі за прекрасну відпустку! Відпочивали на початку жовтня в Туреччині, залишилися дуже задоволені готелем. Окремо хотілося б висловити подяку агентству, що допомогли з вибором готелю.
Гарний, новий офіс, поряд із ТЦ Майдан. Видно, що компанія серйозна. Приємно провести час в залі очікування, де ти можеш почитати або ж випити чашечку чаю або кави. Приємні і ненав’язливі співробітники, в загальному все не вищому рівні.

MICE

Довіряючи нам організацію ділових зустрічей, Ви звертаєтеся до справжніх професіоналів.

Детальніше

Про агентство

Пошук турів

З огляду на всі побажання клієнта, ми знайдемо ідеальний тур для кожного туриста.

Детальніше

Про агентство

Всі послуги

Ми пропонуємо широкий спектр туристичних послуг, забезпечуючи при цьому високоякісне обслуговування.

Всі послуги

Про агентство

Відпочинок на морі

Ми допоможемо зробити відпочинок вдалим - підберемо курорт і тури.

Детальніше

Про агентство

Швидкий Підбір Туру

Реалізуємо будь-яку туристичну мрію з урахуванням індивідуальних побажань кожного клієнта.

Організуємо для Вас незабутню подорож ⎼ швидко, якісно і професійно. Надзвичайно цікаві тури на Ваш смак і Ваш бюджет.

Надіслати Запит
Головна